ESSO Tekstil

Hakkımızda
 

ESSO Tekstil

Gömlek Modasına Yön Veriyor

Türkiye'de gömlek dendiğinde akla ilk o geliyor. Alanının lider ismi Esso Tekstil, 35 yılı aşkın deneyimi ile gömlek modasına yön vermeye devam ediyor.

Yaz ve kış sezonları için hazırladığı özel koleksiyonlar ile modanın nabzını tutan Esso Tekstil, dünyanın dört bir yanında, farklı markalarla erkeklerin tercihi oluyor. Esso, hem toptan satış başarısı hem de sınırları aşan dağıtım ağı ile ülkemizin adını dünya klasmanına taşıyor. Avrupa'nın saygın markaları Esso Tekstil'i tercih ederken dünyanın moda başkentlerinde Esso gömlekler stiline önem gösteren erkeklerin üzerinde boy gösteriyor.

Esso Tekstil Hakkında


Avupa'nın Saygın Markaları Esso Tekstil'i Tercih Ediyor
 

Esso Tekstil, tamamen yerli sermaye ürünü olan markası ve üretim tesisleri ile kalitenin izinde dünyaya ulaşıyor. Kaliteden ödün vermeden hem çalışan hem de müşteri memnuniyetine odaklanan Esso Tekstil, İstanbul merkezli üretim zinciri ile kusursuz tasarımları Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanına ulaştırıyor. Bugün kapasitesinin yüzde 100'ü ile Avrupa markalarının gömleklerine imza atmak için çalışan Esso Tekstil hızlı, kusursuz, kaliteli üretim, servis ve teslimat zinciri ile rakiplerine fark atıyor. Avrupa'nın en ünlü markaları modanın başkentlerinde, Esso Testil imzalı gömlekleri gururla kullanıcıları ile buluşturuyor.

Esso Tekstil, erkek modasında gömlek trendlerinin öncülerinden biri. Çeyrek asrı aşkın sürede edindiği tecrübeyi, yeniliğin ışığıyla tasarımlarına yansıtan marka, hem yurt içi hem de yurt dışında edindiği başarılarla kalitenin imzası olmaya devam ediyor.

Farklı Modellerde Esso İmzası
 

Esso Tekstil, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden uzman kadrosu, trend yaratan yaratıcı ekibi, deneyimli personeli ile en iyi ürünü ve en iyi hizmeti esas kabul ediyor. Son teknoloji üretim tesisi, günlük 2500 gömlek üretme kapasitesi ile başarılara imza atıyor.

Basic tasarımlar, yenilikçi çizgiler, yazlık ve kışlık modeller Esso Tesktil'de en kaliteli kumaşlarla, özenli dikişle, usta ellerde hayat buluyor. Esso Tekstil sportif ve günlük modellerin yanı sıra klasik, smart casual tasarımlar da üretiyor. Regular ve slim fit kesimler, Esso Tekstil'in mevsimlik gömlek koleksiyonunda yer alarak, modayı dolabından eksik etmeyen erkeklere hitap ediyor.Esso Tekstil Hakkında
Esso Tekstil