ESSO Tekstil

Sertifikalar

ESSO TEKSTİL DIRECTOR

Sibel Sincan

ESSO Tekstil, sektördeki çalışma koşullarını sıkı şekilde denetleyen uluslararası ölçüm ve değerlendirme organizasyonlarıyla sürekli yakın ilişki içerisinde olmuştur. Tüm çalışanlarımızın güvenliği, mutluluğu ve verimliliğini artırmak için aşağıdaki işbirlikçilerimize saygılarımızı sunarız.

SMETA - Sedex Global

Sedex SMETA Küresel bir tedarik zincirinde sorumlu ve etik iş uygulamaları iyileştirme süreçleri için oluşturulmuş kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Sedex tedarik zincirinde olan firmaların etik ticarette gelişmesini ve büyümesini hedefleyen bir topluluktur. ESSO Tekstil Sedex sisteminin ortak veritabanına bağlıdır, etik sosyal uygunluk denetimlerinden başarıyla geçmiştir.

Belgeyi İncele

BSCI - Amfori

Amfori - BSCI Sosyal uyumluluk standardı ile tedarikçi kuruluşlarının sosyal sorumluluk kurallarına gore uyumluluklarını izlemeye olanak tanır. ESSO Tekstil etik sosyal değerleri BSCI taarfından izlenmektedir. BSCI Uluslararası İş Örgütü kurallarını esas alır ve tedarikçilerin bu konuda sürekli iyileştirme yapmaları için denetimler yapar. ESSO Tekstil tüm bu denetimlerden tam puanla geçmiştir.

Belgeyi İncele
Esso Tekstil